Wedstrijdverslag VC Mestreech MB1-ADC MB1
Wedstrijdverslag VCMestreech MB1-ADC MB1
De meiden van ADC hadden er zin in ! Helaas had trainer /coach Roy Derks het te druk met zijn werkzaamheden en werd er in de persoon van Cor Tuhalauruw een nieuwe coach bereid gevonden om het seizoen af te maken (hartelijk dank Cor). Milou Graus en Imke Peerlings nemen de trainingen op dinsdag over (ook jullie bedankt) en Cor de trainingen op donderdag. Super, dat er voor de MB1 een oplossing is gevonden.
Aan de vooravond van ADC by night en met de nieuwe coach (Cor) togen we ondanks de weerwaarschuwing om 16.45u naar Maastricht. Het begon goed. In de eerste set werd het zelfs 18-18. Maar toen kwamen er een paar vernietigende opslagen en smashes van Mestreech. Set 1 ging verloren met 25-19. Jammer, maar er zat wel wat in deze wedstrijd. Er werd goed samengespeeld, er werd goed gepassed en coach Cor had er zin in. Set 2 ging ook gelijk op. In het team debuteerde Cécile, die pas een paar maanden voleybalt, en het niet onverdienstelijk deed. Het werd op een gegeven moment 20-19, maar toen ging, zoals zovaak dit seizoen de set helaas met 25-21 naar Mestreech. Set 3 was nog spannender. Bij 22-22 leek de set naar ADC te gaan, maar helaas werd er net verloren met 25-22. Coach Cor sprak enkele bezielende woorden in de pauze en ADC vloog uit de startblokken in set 4. ADC stond voor en gaf de voorsprong niet meer uit handen. Via 11-14, 18-22 werd het 18-25 voor ADC.
Uitstekend gespeeld dames, een dikke pluim !! Samenspel was goed in de laatste set, positie was goed. Er werden zelfs opslagen geblokt (reflex Karima)! Coach en trainer Cor heeft genoeg aanknopingspunten gezien om op verder te borduren, de tweede helft van het seizoen. Ga zo door, meiden !!!
PS er is een nieuw rijschema gemaakt, kijk op deze site onder teams, jeugd, meisjes B1. Er zijn nog 4 uitwedstrijden en 8 meisjes in het team, dus het komt precies uit. Iedere ouder hoeft maar 1 keer te rijden in de tweede seizoenshelft !!
Snah