NieuwsVereniging van het jaar

23 augustus 20181

Vereniging van het jaar

Hoog bezoek van beachvolleyballer Alexander Brouwer (van Beachvolleybalteam Brouwer-Meeuwsen) & Jan Minkhorst (NOC*NSF) in Urmond. Zij kwamen ons interviewen om erachter te komen wat onze vereniging zo bijzonder maakt, welke maatschappelijke rol we hebben en welke ambities. Zeer leuk gesprek gehad waarbij we waardevolle tips hebben gekregen hoe we onze vereniging nog beter kunnen maken. We gaan nu duimen dat we door kunnen dringen tot de laatste drie kandidaten. Wordt de volleybalclub eind september gekozen tot Vereniging van het Jaar? #verkiezing #verenigingvanhetjaar

Wil je hier meer over weten: www.verenigingvanhetjaar.nl

Het hele artikel kun je HIER lezen.

One comment

  • Jacques Kerkvoort

    6 september 2018 at 14:13

    En nu maar “fingers crossed”. In de week van 17 september wordt de winnende sportvereniging verrast met een bezoek. Klaar voor een feestje, maar vooral al trots op wat we samen hebben bereikt.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

©2018 | Made by Torus & Web2B1 | All Rights Reserved